Limitowana ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher STS. Użytkownicy przy wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego –>> BETONLINE mogą otrzymać bonus bez depozytu o wartości 29 złotych oraz premie do 1200 złotych.

Freebet bez wpłaty własnej 2020

Freebet STS bez wpłaty własnej 2020

Warto jest przypomnieć, że obstawiać mecze można obecnie wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów sa nieczynne.

Warunki oferty promocyjnej są bardzo proste. W pierwszej kolejności gracz musi dokonać założenia konta na www.STS.pl. Proces ten nie zajmie graczom zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam podać wyłącznie swoje podstawowe dane.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Aktualny kod promocyjny w STS:

Użytkownik, który wpisze kod promocyjny–>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym automatycznie dokona aktywacji pakietu powitanego.

Po poprawnym przejściu weryfikacji konta użytkownik otrzyma za darmo bonus o wartości 29 złotych i co istotne bez dokonywania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zaklady bukmacherskie.

BetClic kod promocyjny

Bonus za wpłatę od STS

Warto jest mieć uwadze, że bukmacher STS zwiększa graczom środki na grę za dokonany depozyt, ponieważ przyznaje bonus jego równowartości:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w kwocie 750 złotych. Taka samą wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma od bukmachera STS. Razem na koncie użytkownika znajdzie się 1500 złotych.

Premia znajdzie się na koncie gracza automatycznie, po tym jak wspomniany operator dokona zaksięgowania depozytu. I tym samym gracz automatycznie będzie mógł obstawiać mecze.

Poker online legalnie w Polsce

Warto jest nadmienić, że bukmacher STS online oprócz obstawiania meczy w swojej ofercie posiada Betgames, czyli gry karciane.

Użytkownicy legalnie i to w dodatku za prawdziwe pieniądze mogą grać w takie gry, jak:

  • poker
  • wojna
  • bakarat

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.