Andora jest jedną z najsłabszych reprezentacji w grupie H, nic więc dziwnego, że w najbliższy czwartek przez bukmacherów skazana jest na kolejką w tych eliminacjach porażkę. Tym razem na wyjeździe podejmować będzie Albanię.

Typy Dnia – 14 listopada (czwartek)

Eliminacje Euro 2020: Albania vs Andora. Typ i Analiza

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że trzy punkty wywalczą gospodarze. Ostatni raz obie drużyny bezpośrednio mierzyły się 25 marca, wówczas na stadionie Estadi Nacional górą była Albania która w pełni zasłużenie wygrała 3-0.

Jak wyglądał przebieg tego meczu? o czym zresztą świadczy wynik, zdecydowanie lepszą drużyną była Albania która wywiązała się z roli faworyta i zgodnie z planem odniosła zwycięstwo nad słabszym przeciwnikiem. W tym meczu pod każdym względem była lepsza od swojego rywala.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Przy piłce utrzymywała się 68% czasu, stworzyła sobie dwanaście sytuacji bramkowych i oddała cztery strzały w światło bramki. Andora natomiast zaprezentowała się beznadziejnie, oddała zaledwie cztery strzały, na dodatek niecelne. Jak więc widać, mecz ten nie mógł się zakończyć innym wynikiem niż zwycięstwem Albanii.

Moim zdaniem tym bardziej powinna poradzić sobie przed własną publicznością. Co prawda zaprzepaściła szanse awansu do głównego turnieju który rozgrywany będzie w przyszłym roku, niemniej wydaje mi się, że godnie będzie chciała pożegnać się z tymi eliminacjami. W najnowszym meczu Albania na wyjeździe pewnie wygrała z Mołdawią 4-0.

Andora natomiast w tych eliminacjach wygrała zaledwie jeden mecz i odnotowała aż siedem porażek. Stać ją było tylko na strzelenie jednego gola, a straciła ich aż szesnaście. Jedynie w meczu z Mołdawią cieszyła się ze zwycięstwa z którą wygrała 1-0, jak więc widać, pozostałe mecze przegrała.

Nie trzeba nikomu powtarzać, że najsłabszą formacją reprezentacji Andory jest nie tylko defensywa, ale także ofensywa. Na terenie Islandii przegrała 0-2, między innymi z Francją na wyjeździe 0-3. Na Stade de France w Paryżu stworzyła sobie zaledwie jedną sytuację bramkową! Więcej pisać nie trzeba, w najbliższy czwartek Albania powinna wygrać przekonująco.

Typ: 1 (-1,5 Handicap)