To powinno być łatwe spotkanie dla reprezentacji Anglii, ponieważ jej środowym przeciwnikiem będzie Islandia, czyli reprezentacja która do tej pory przegrała wszystkie mecze w Lidze Narodów.

Typy Dnia – 18 listopada (środa)

Anglia vs Islandia. Typ i Analiza

Islandczycy są w tej grupie typowym „dostarczycielem punktów”. Jak dotąd przegrali wszystkie pięć spotkań, strzelili zaledwie trzy gole i stracili trzynaście bramek. Grając więc na Wembley w środę skazani są na porażkę.

Myślę że w tym spotkaniu będziemy świadkami kilku bramek. Po ostatniej porażce z Belgią 0-2, Anglicy będą na tyle zmotywowani by odnieść zwycięstwo. Są zdecydowanie mocniejszą reprezentacją, sklasyfikowaną na czwartym miejscu w rankingu FIFA.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Jeżeli chodzi o Islandię, to ta drużyna plasuje się na miejscu trzydziestym dziewiątym, a to o czymś świadczy prawda? no właśnie. Jest kompletnie bez formy, przegrała cztery ostatnie mecze, w najnowszym uległa Danii 1-2.

W Kopenhadze Islandczycy można powiedzieć troszkę Duńczyków postraszyli, ale na więcej nie było ich stać. Takiego rozstrzygnięcia można było się spodziewać, gdyż wcześniej przegrali z Węgrami 1-2, Belgią 1-2 i Danią 0-3.

Oczywiście Anglicy ostatnimi czasy prezentowali się lepiej, w końcu w pięciu rozegranych meczach Ligi Narodów odnotowali dwa zwycięstwa, poza tym raz zremisowali i dwukrotnie przegrali. Mając siedem punktów na koncie daje im to trzecie miejsce w grupie.

W Anglii podopieczni Garetha Southgate’a rzadko zawodzą, podejmując niedawno na Wembley Irlandię wygrali 3-0. Między innymi na tym stadionie wygrali także z Belgią 2-1, czyli z liderem rankingu FIFA. W Rejkiawiku szczęśliwie pokonali Islandię 1-0. Myślę że w Londynie padnie zdecydowanie więcej bramek.

Typ: powyżej 2,5 gola