We wtorek reprezentacja Anglii która w tegorocznej Lidze Narodów nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa, podejmować będzie reprezentację Węgier. Transmisja spotkania w Polsat Sport News. Zapraszam do analizy.

Anglia – Węgry – Typy bukmacherskie 14 czerwca (wtorek)

Anglia vs Węgry. Typ i Analiza

Wielką niespodzianką jest fakt, że Anglicy jak już wspomniałem nie wygrali jeszcze meczu w tegorocznej Lidze Narodów. Tym bardziej będą chcieli się zrewanżować Węgrom za porażkę w Budapeszcie 0-1.

Przed własną publicznością powinni się zrewanżować i tym samym przełamać. W końcu reprezentacja Anglii sklasyfikowana jest na piątym miejscu w rankingu FIFA prawda? no właśnie. Natomiast Węgrzy plasują się na miejscu czterdzietym.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Na Molineux Stadium w Wolverhampton oczywiście spodziewam się zwycięstwa reprezentacji Anglii. Ostatnie remisy z mocnymi Niemcami 1-1 i Włochami 0-0 napawają optymizmem. Bo jakby nie patrzeć, Anglicy wywalczyli punkt z mistrzem Europy. Wprawdzie byli faworytem, ale jak widać mieli bardzo mocnego przeciwnika.

Węgry są reprezentacją słabszą kadrowo, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Wer wtorek podopieczni Garetha Southgate’a powinni udowodnić, że ich porażka w Budapeszcie była przypadkowa. Tym razem powinni udowodnić swoją wartość.

Ostatnio Węgrzy zremisowali z Niemcami 1-1 którzy rozegrali nienajlepsze zawody, a wcześniej przegrali z Włochami 1-2. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie spisują się dość dobrze. Uważam jednak, że we wtorek na Molineux Stadium więcej do powiedzenia będą mieli piłkarze Garetha Southgate’a.

Typ: 1 (kurs 1.32 na STS)