Po szalonym meczu w Gdańsku Arkowcy musieli pogodzić się porażką, choć pozostawili po sobie całkiem dobre wrażenie. Czas na spotkanie 28. kolejki w której podejmować będą Śląsk Wrocław.

Typy Dnia – 7 czerwca (niedziela)

Arka Gdynia vs Śląsk Wrocław. Typ i Analiza

Obie drużyny mierzyć będą się w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00. Patrząc na tabelę ligową wydawać może się, iż lepszą drużyną jest Śląsk, bowiem zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Natomiast gdynianie sklasyfikowani są na miejscu piętnastym, więc dla nich każdy mecz jest bardzo ważny, bardzo potrzebują punktów, ponieważ jak wiadomo grozi im spadek. Czy pokrzyżują plany Śląskowi? tego wykluczać nie można, zwłaszcza że swoje spotkanie rozgrywać będą na swoim boisku. Po ostatniej porażce z Lechią będą chcieli wreszcie wywalczyć jakieś punkty.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Przypomnijmy że w Gdańsku piłkarze Arki przegrali 3-4. I szczerze mówiąc po tym meczu bardzo było mi ich żal, bo nie byli drużyną gorszą. Mecz należał do wyrównanych, w drugiej połowie obie drużyny urządziły sobie strzelaninę co musiało się kibicom bardzo podobać. I tylko o tego jednego gola lepsi byli piłkarze Lechii co nie znaczy że Arka była słaba.

Jak zaprezentuje się w niedzielę czas pokaże, ale w moim odczuciu na pewno nie jest bez szans, ba, jest w stanie to spotkanie nawet wygrać sądząc po tym jak w ostatniej kolejce zaprezentowali się zawodnicy Śląska Wrocław.

Tydzień temu we Wrocławiu zremisowali z Rakowem Częstochowa 1-1. I byli bardzo bliscy porażki, bowiem przegrywając 0-1 wyrównującego gola strzelili w ostatnich sekundach meczu z rzutu karnego którego autorem był Michał Chrapek.

Ireneusz Mamrot słusznie chwali zespół Śląska sądząc, że jest to drużyna która ma sporo jakości, mocne skrzydła, dobrze prezentuje się w defensywie. Jednak mecz z Rakowem pokazał, że rywal nie taki straszny jak go malują. Arka także ma duży potencjał, w Gdańsku udowodniła że potrafi strzelać gole i moim zdaniem w meczu ze Śląskiem jest w stanie powalczyć o dobry rezultat. W Gdyni może zaskoczyć swojego przeciwnika.

Typ: 1X

Rate this post