W tym sezonie BATE ma szanse powalczyć o mistrzostwo Białorusi. W niedzielę w ramach siedemnastej kolejki podejmować będzie Dynamo Brześć. Tylko zwycięstwo dla tego klubu będzie satysfakcją.

Typy Dnia – 25 lipca (niedziela)

BATE vs Dynamo Brześć. Typ i Analiza

Wicemistrzowie Białorusi utrzymują się w dobrej formie. Po szesnastu grach ligowych z dorobkiem trzydziestu dziewięciu punktów zajmują drugie miejsce w tabeli. Mają dwanaście zwycięstw na koncie, trzy remisy i jedną porażkę.

Najmocniejszym punktem BATE jest solidna ofensywa. Jak dotąd strzeliło trzydzieści pięć bramek w lidze. W ostatniej kolejce pokonało na wyjeździe FK Słuck 4-3. Natomiast w najnowszym meczu w ramach drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA odniosło wyjazdowe zwycięstwo z gruzińskim Dinamo Batumi 1-0.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

To najlepszy dowód na to, że piłkarze BATE są w dobrej formie, przez co w niedzielnym meczu z Dynamem Brześć daję im większe szanse na zwycięstwo. Bez dwóch zdań są drużyną mocniejszą pod każdym względem.

Goście (bilans spotkań 4-9-2) którzy z dorobkiem dwudziestu jeden punktów zajmują ósme miejsce w tabeli, mają mniejszy potencjał ofensywny. Dotychczas strzelili zaledwie szesnaście bramek. W lidze zremisowali cztery mecze z rzędu.

Natomiast w ostatnim meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA w Czechach przegrali z Pilzno 1-2. Na początku sezonu BATE zremisowało na wyjeździe z Dynamem Brześć 0-0, ale było blisko zwycięstwa. W Borysowie powinno mieć więcej szczęścia i zainkasować trzy cenne punkty.

Typ: 1