Ciężko znaleźć kursy na zwycięstwo Belgów w rywalizacji z San Marino, bo grając z takim przeciwnikiem jest niemal w 100% pewne że wygrają. Pytanie tylko w jakich rozmiarach? ja osobiście liczę na ich przekonujące zwycięstwo.

Typy Dnia – 10 października (czwartek)

Eliminacje Euro 2020: Belgia vs San Marino. Typ i Analiza

Nie może być inaczej, w najbliższy czwartek Belgia jest murowanym faworytem o czym świadczą kursy 1,01, niektórzy bukmachery w ogóle nie wystawili kursów na ich wygraną co nie powinno dziwić, bo zwycięstwo Belgii przed własną publicznością jest pewne jak śmierć i podatki.

Pozostaje nam kombinowanie chociażby z jakimiś bramkami, ja znalazłem over 6,5 po kursie 1.50 w STS. Na swoim boisku Czerwone Diabły powinny wygrać przekonująco, nawet jeżeli miałoby zabraknąć Lukaku czy Hazarda, to pod kazdym względem są zdecydowanie lepsi.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Na wyjeździe Belgia pokonała San Marino 4-0, a powinna strzelić zdecydowanie więcej bramek co pokazują statystyki. Na Stadio Olimpico stworzyła sobie 29 sytuacji bramkowych i oddała jedenaście strzałów w światło bramki.

Na swoim boisku z pewnością będzie jeszcze bardziej skuteczniejsza, bowiem kelnerzy najwięcej bramek tracą właśnie na wyjazdach, w trzech grach stracili aż osiemnaście, w sumie dwadzieścia osiem, do tego nie strzelili żadnej bramki, bo kto dla tej reprezentacji ma strzelać, jak składa się z piłkarzy amatorów? no własnie. Większość chodzi do normalnej pracy na co dzień, a w piłkę gra dla rozrywki.

Belgia to klasa światowa która wygrać może z każdym. Jest jedną z najlepszych reprezentacji na świecie co udowodniła w 2018 roku wygrywając w meczu o trzecie miejsce z Anglią 2-0. Podczas tych eliminacji strzeliła dziewiętnaście bramek, a straciła tylko jednego gola. Belgia wygrała wszystkie mecze, dlatego z dorobkiem osiemnastu punktów zajmuje fotel lidera mając trzy oczka przewagi nad drugą Rosją.

Z tą reprezentacją w pierwszej kolejce wygrała u siebie 3-1. Bohaterem spotkania był Hazard który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Podsumowując, w najbliższy czwartek Belgia powinna wygrać łatwo i przyjemnie, bo krótko mówiąc jak wcześniej napisałem to klasa światowa. Z kolei San Marino typowa amatorska reprezentacja składająca się z nieprofesjonalnych piłkarzy.

Typ: over 6,5

5/5 - (1 vote)