Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom już na sam start pierwszy zakład bez ryzyka, tzw. Cashback do 550 złotych. Wystarczy zagrać kupon, a jak okaże się on przegrany to typer otrzyma zwrot stawki. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej koniecznie gracz musi wpisać hasło promocyjne, które znajduje się poniżej w artykule.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska online.

Krok pierwszy w ramach tej akcji jest to rejestracja konta na stronie www.BetClic.pl. Proces rejestracji jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty w pierwszej kolejności musi dokonać aktywacji bonusu. Można to jedynie zrobić poprzez wpisanie hasła promocyjnego „KOD550” podczas rejestracji konta.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później gracz już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Fortuna kod promocyjny 2020

Po spełnieniu tych warunków gracz musi dokonać już depozytu oraz zawrzeć pierwszy kupon, który jest objęty Cashbackiem. Gracz sam wybiera jaki będzie to rodzaj zakładu oraz znajdując się na nim typy.

W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast jak los nie będzie na tyle łaskaw to gracz otrzyma zwrot całej stawki do 550 złotych.

BetClic online w Polsce legalnie

Poza tym warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic oferuje graczom szereg ciekawych promocji i bonusów, w których to można otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy.

Dodatkowo dostępna jest aplikacja mobilna oraz TV BetClic, w której to można obejrzeć legalnie wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.