Popularny w Polsce bukmacher STS nagradza swoich graczy za aktywność. Wystarczy, że na przestrzeni tygodnia gracz zagra co najmniej cztery dowolne zakłady: SOLO lub AKO, a w zamian otrzyma darmowy freebet o wartości 11 PLN i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

Darmowy kupon od legalnego bukmachera STS

Darmowy kupon od legalnego bukmachera STS

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Typer nie musi nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Akcja „4+1” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, które trwają od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Na przestrzeni jednego okresu gracz musi zagrać minimum cztery kupony i w tym samym okresie musza zostać one rozliczone.

Bukmacher STS dopuszcza zakłady SOLO lub AKO, na których mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Całkowity kurs kupony nie może być mniejszy niż 1.85.

Istotne w tym wszystkie jest to, że kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 11 PLN. Jednak z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy bonus i to niezależenie od tego jak pozostałe zakłady zostały rozliczone.

Każdy gracz na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może liczyć na jeden freebet od popularnego bukmachera STS. Bonus znajdzie się maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia każdego okresu rozliczeniowego.

STS: Bonus bez depozytu o wartości 29 PLN

Bukmacher STS nagradza nowych graczy darmowymi środki na grę w wysokości 29 PLN. Chcąc otrzymać ten bonus wystarczy dokonać rejestracji konta oraz wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Ten specjalny kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas darmowej rejestracji konta na stronie bukmachera pod adresem www.sts.pl.

W dodatku to nie wszystko! Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie na konto gracza może trafić 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.