Bukmacher Forbet zwiększa depozyt o 50% dla swoich graczy. Wystarczy dokonać wpłaty, by cieszyć się większą gotówką na grę. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Z promocji może skorzystać każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja obowiązuje jedynie w środę do godz. 23:59. Trzeba pamiętać, że w promocji bierze jedynie pierwszy bonus dokonany w dniu 20 marca.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Wielkość bonusu jest uzależniona od dokonanego depozytu, przykładowo wpłacamy 200 PLN, bukmacher przyzna nam 100 PLN. Minimalna kwota jaką można wpłacić i otrzymać bonus to 20 PLN. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN. Taka kwota trafi na konto gracza pod warunkiem dokonania depozytu w kwocie 1000 PLN i więcej.

Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Przed odblokowaniem bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu po wartości równej depozytowi. Kurs wymagany przez bukmachera to 2.00, natomiast kupony systemowe nie biorą udziału w obrocie.

Bonus będzie można wypłacić po dokonaniu czterokrotnego obrotem otrzymaną kwotą po kursie całkowitym kuponu niem mniejszym niż 2.00. Bukmacher Forbet daje 14 dni na dokonanie obrotem.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.