Spora konkurencja na rynku zakładów wzajemnych w Polsce może zasadniczo tylko i wyłącznie cieszyć wszystkie osoby, które są zainteresowane na co dzień tym zagadnieniem. W końcu to dobra informacja dla każdego Klienta. Wszak możesz np. liczyć na świetne bonusy. Bukmacherzy robią wszystko, aby ich oferta była najlepsza. Jakie promocje są natomiast szczególnie rekomendowane?

Co wpisać w czasie rejestracji w STS?

Chcesz założyć konto w tym bukmacherze? To naprawdę będzie jedna z lepszych decyzji w Twoim życiu. Wszak jest to legalna firma bukmacherska. Zapewnia ona zaś świetne bonusy na start. Możesz np. liczyć na promocję bez żadnego depozytu. Na szczęście tutaj nie ma żadnego kruczka prawnego w regulaminie. Możesz być o to w 100% spokojny. Warto zaznaczyć, że ten bukmacher gwarantuje np. bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Aby z niego skorzystać w praktyce, musisz jedynie wpisać kod promocyjny (w czasie rejestracji) o treści „BETONLINE”. Co jeszcze jest oferowane? To także bonusy na sporty wirtualne oraz gry karciane (po 20 PLN). Nie ma żadnego problemu, aby zdecydować się na główną promocję, jaką w tym momencie posiada STS. Ta firma bukmacherska gwarantuje zaś podwojenie depozytu (100% do 1200 PLN).

Betfan – jakie promocje możesz sobie zapewnić dzięki kodom?

W tej firmie hazardowej także nie brakuje wielu atrakcji. Zaraz o wszystkich się dowiesz. Warto zaznaczyć, że Betfan to nowoczesna firma bukmacherska. Ma ona po swojej stronie wiele zalet. Przede wszystkim jest legalna. Działa zatem zgodnie z przepisami zawartymi na łamach Ustawy Hazardowej. Dodatkowo możesz liczyć na znakomitą ofertę. Do typowania są przede wszystkim wydarzenia sportowe, lecz nie tylko. Nie ma bowiem żadnych przeszkód, aby obstawiać także eventy typowo rozrywkowe. Co jeszcze jest istotne? Atrakcyjne kursy. Na promocje też nie możesz narzekać. Wystarczy tylko zaznajomić się z kodami promocyjnymi i dobrze je wpisać w czasie zakładania konta.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Chodzi o takie hasła, jak „BETFAN”, czy „SPORTBETFAN”. Dzięki temu będziesz mógł potem skorzystać z wielu hojnych promocji, które są oferowane na dzień dobry dla każdego nowego Klienta. Do Twojej dyspozycji jest np. cashback do 600 PLN. Tak samo, jak zakład bez ryzyka (70 PLN). Co jeszcze można sobie zagwarantować po wpisaniu właściwych kodów promocyjnych? Na pewno chodzi o podwojenie kolejnego depozytu. Dzięki temu masz okazję zgarnąć bonus w wysokości 100% nawet do 1000 PLN.

Betclic – jak zagwarantować sobie cashback do 550 PLN?

Kolejnym dobrym bukmacherem internetowym jest bez wątpienia Betclic. Czym zaś cechuje się ta firma hazardowa? Jest ona nie tylko legalna. Dodatkowo hojna. Warto wiedzieć, że tylko w tym bukmacherze online możesz zaś obstawiać np. zakłady na walki w ramach Fame MMA. Jak skorzystać z głównego bonusu? W czasie zakładania konta (jest to czynność obowiązkowa), musisz wpisać kod o treści „B550”. To jeszcze tutaj nie wszystko. Wszak nie obejdzie się bez zrealizowania pierwszego depozytu. Maksymalna promocja to cashback do 550 PLN.