Legalny polski bukmacher Fortuna zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy, dla których oferuje najnowszy pakiet powitalny. Po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE bukmacher dokona aktywacji najnowszego pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą freebet 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał jeszcze konta u bukmachera Fortuna.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Należy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Fortuna.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawi, że proces rejestracji graczowi nie zajmie zbyt wiele czasu.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji. Później już nie będzie możliwości wpisania tego kodu.

Już na start gracz otrzyma darmowy zakład bez ryzyka w wysokosci 20 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza automatycznie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na kolejne bonusy.

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Już po zaksięgowaniu depozytu przez bukmacher Fortuna może liczyć na darmowe środki równowartości wpłaty, czyli gracz dokonał wpłaty np. za 400 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na jego koncie w formie środków bonusowych.

Gracz może maksymalnie może otrzymać 1000 PLN w formie środków bonusowych.

Cashback do 115 PLN u bukmachera Fortuna

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, ze kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki.

Łącznie można otrzymać nawet 115 PLN zwrotu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.