Sp3cjalny pakietu powitalny na start dla każdego gracza oferuje bukmacher STS online. Każdy z graczy na sam start może otrzymać nawet 1640 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Należy mieć na uwadze, że pierwsza I podstawowy krok, jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta. Wykonać to można jedynie na stronie www.sts.pl. Dodać warto jest to, iż cały proces zajmie dosłownie chwilę.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Lecz nadmienić trzeba koniecznie, że pakiet powitalny należy aktywować. Dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

1640 PLN na start w STS

Po spełnieniu spełnieniu warunków gracz będzie mógł liczyć już już pierwsze środki. Dokładnie mówiąc za pierwszy depozyt otrzyma premie w 100% wpłaty, aż do 300 PLN:

Przykład: Typer wpłacił 200 PLN. Taka sama kwotę otrzyma w formie bonusu. Łącznie będzie mógł liczyć na 400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Fortuna kod promocyjny 2022

Należy mieć na uwadze, że za drugi I trzeci depozyt gracz otrzyma premie o wartości 50% wpłaty. Odpowiednio można otrzymać do 500 PLN i 700 PLN.

Lecz to nie wszystko. Bowiem każdy pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames i sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. Dokładnie mówić w momencie przegranego typer otrzyma zwrot stawki.

Dla początkujących graczy, którzy jeszcze nie wiedzą, jak obstawiać w STS przygotowaliśmy poradnik.

Podsumowując wszyscy nowi typerzy legalnego bukmachera STS online na sam start mogą liczyć na dodatkowe środki o łącznej wartości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.