Zdecydowanie coraz więcej Polaków ma świadomość, że warto uprawiać sport. Nie brakuje też osób, które interesują się na co dzień bukmacherskimi zakładami. Do tej pory lubiłeś oglądać np. mecze kadry narodowej Polski w piłce nożnej mężczyzn? Teraz chcesz zaś je obstawiać? Jak najbardziej jest taka właśnie (legalna) możliwość. Sprawdź poniżej, które podmioty hazardowe są zaś na topie, jeśli chodzi o rozmaite rankingi.

Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na Betfan?

Ta firma bukmacherska na dobre rozkręciła się w 2018 roku. Ta data jest ważna także z innego względu. Mianowicie od końcówki października Betfan oferuje swoje usługi zgodnie z polskim prawem. Wszak ten podmiot hazardowy otrzymał stosowne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Na stronie głównej Betfan możesz nawet znaleźć numer tego dokumentu. Wniosek jest zatem jasny… Ta firma bukmacherska jest legalna. Dodatkowo Betfan każdemu zapewnia świetne bonusy. Już na dzień dobry możesz otrzymać cashback do 600 PLN. Na pewno w tym momencie interesuje Cię zaś to, co trzeba zrobić, by go zainkasować… To wcale nie jest nic trudnego! Musisz tylko założyć konto. Pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego. Hasło „SPORTBETFAN” otwiera Ci drogę do wielu bonusów. Potem zrealizuj depozyt. Maksymalnie, w ramach tej promocji, możesz zainkasować cashback do 600 PLN. Jeśli wpiszesz powyższy kod promocyjny, to masz okazję zainkasować także zakład bez ryzyka (70 PLN), czy podwojenie kolejnego depozytu (100% nawet do 1000 PLN).

Nie możesz nie mieć konta w STS!

To jeden z najbardziej popularnych bukmacherów, którzy w tym momencie oferują swoje usługi na rynku hazardowym. Wielu ekspertów uważa STS za najlepszego. Czy słusznie? Sam możesz się o tym przekonać na własnej skórze! W końcu warto mieć tam konto. Ta kwestia jest bezdyskusyjna. Należy zaznaczyć, że STS to bukmacher, który jest legalny. Ten podmiot hazardowy cechuje się także uniwersalnością. Zakłady bukmachera mogą być bowiem obstawiane w lokalach stacjonarnych, przez internet albo dzięki skorzystaniu z aplikacji mobilnej. Co jeszcze jest tutaj ważne? Należy podkreślić, że ta firma hazardowa jest bardzo hojna. Wszak STS oferuje m.in. bonus na start… bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Tym sposobem możesz zainkasować 29 PLN. Wystarczy tylko mieć konto oraz wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Możesz także liczyć na główną promocję. A w tym momencie firma bukmacherska STS oferuje podwojenie depozytu (100% do 1200 PLN).

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Fortuna to kolejny godny polecenia bukmacher…

Na najniższym stopniu podium znalazła się Fortuna. To naprawdę sprawdzony podmiot hazardowy, który podobnie jak dwie poprzednie firmy bukmacherskie cieszy się popularnością oraz zaufaniem. Aby nie było wątpliwości warto zaznaczyć, że Fortuna jest legalna. Dlaczego jeszcze warto się tam zarejestrować? Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest hojna. Wszak możesz liczyć na kilka promocji już na start. Chodzi o 20 PLN (bonus bez depozytu) oraz zakład bez ryzyka do 600 PLN.