Czechy jadą na Euro! W miniony czwartek wyszarpały zwycięstwo nad reprezentacją Kosowa i tym samym zapewniły sobie awans na mistrzostwa Europy. W ostatnim meczu ich przeciwnikiem będzie Bułgaria. Transmisja na Polsat Sport Premium 2.

Typy Dnia – 17 listopada (niedziela)

Eliminacje Euro 2020: Bułgaria vs Czechy. Typ i Analiza

Zdaniem bukmacherów w tej rywalizacji faworytem są goście, zgadza się, jednak nie radzę stawiać na ich zwycięstwo, będąc pewnym awansu mogą najbliższego przeciwnika mówiąc wprost zlekceważyć. Do tego Czechy niepewnie spisują się w defensywie, a ostatni mecz z Kosowo jest tego najlepszym dowodem, kolejny mecz w którym straciły gola.

Już ich wyjazdowa porażka z tą reprezentacją 1-2 była niepokojącym sygnałem. Co prawda przed własną publicznością zaprezentowały się zdecydowanie lepiej, zasłużenie wygrały 2-1, ale jak widać nie obyło się bez straconej bramki.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Statystyki pokazują kto był lepszy, kto zdominował przeciwnika, ale na boisku nie było tak kolorowo, Czechy musiały się sporo napocić aby zwyciężyć. To oni pierwsi stracili gola, ale walką do samego końca, determinacją udowodnili, że warto grać do ostatniej sekundy meczu za co zostali nagrodzeni cennym zwycięstwem na wagę awansu do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Mimo wszystko trzeba pamiętać o ich niepewnej obronie, w nie tak dawnym meczu przecież przegrali z Irlandią Północną 2-3, co prawda towarzysko ale jednak.

Bułgaria to drużyna która zajmuje ostatnie miejsce w grupie A i nie wygrała żadnego meczu w tych eliminacjach. Takie drużyny zwykle nie maja nic do stracenia i wszystkie siły rzucają na atak, moim zdaniem na swoim boisku mogą zaskoczyć czeską defensywę.

Warto przypomnieć ich bezpośreni mecz z czerwca gdzie w Pradze Czechy skromnie wygrały z Bułgarią 2-1. Łącznie w tych eliminacjach straciły dziesięć bramek. Jak więc widać, Bułgaria może sprawić niespodziankę, w każdym razie może coś strzelić, na pożegnanie tych eliminacji z pewnością będzie chciała zaprezentować się jak najlepiej i Czechy będąc pewnym awansu mogą im na to pozwolić.

Typ: Bułgaria strzeli gola

5/5 - (1 vote)