Zgodnie z planem podopieczni Franka Lamparda po dwóch rozegranych kolejkach Ligi Mistrzów zajmują pierwsze miejsce w grupie. W środę ich przeciwnikiem będzie francuski Rennes. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 4 listopada (środa)

Chelsea vs Rennes. Typ i Analiza

W dwóch dotychczasowych meczach Ligi Mistrzów The Blues zachowali czyste konto bramkowe. W pierwszej kolejce bezbramkowo zremisowali z Sevillą, a w drugiej na wyjeździe pewnie poradzili sobie z Krasnodar wygrywając 4-0.

Łatwo zauważyć, że podopieczni Franka Lamparda od jakiegoś czasu dobrze radzą sobie w defensywie. Najlepiej świadczy o tym fakt, że w czterech ostatnich meczach nie stracili żadnego gola. W dwóch innych meczach bezbramkowo zremisowali z Manchesterem United i ostatnio pokonali Burnley 3-0.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Widać efekty pracy Franka Lamparda. Jego drużyna ostatnimi czasy dobrze się broni. W ostatnim meczu przeciwko Burnley spisali się można powiedzieć na medal. Pod każdym względem byli lepsi, skuteczni, a rywal nie oddał żadnego strzału w światło bramki.

Dlaczego? ponieważ piłkarze Chelsea rozegrali dobre zawody w defensywie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w środowym meczu przeciwko Rennes zainkasują trzy punkty. Gracze Rennes w ostatnim czasie prezentowali się słabiej.

W pięciu ostatnich meczach odnotowali zaledwie jedno zwycięstwo. Ostatnio w Ligue 1 pokonali Brest 2-1. Wcześniej przegrali z Sevillą 0-1. Rozgrywki LM rozpoczęli od remisu z Krasnodar 1-1. Przedstawiciel Ligue 1 ma słabszych piłkarzy, a co za tym idzie? mniej jakości. Dlatego Chelsea powinna udowodnić swoją wartość.

Typ: 1

Rate this post