Pierwsze bezpośrednie spotkanie pomiędzy Portugalią a Chorwacją zakończyło się wysokim zwycięstwem mistrzów Europy 4-1. Jak będzie we wtorek w Splicie? Co warto stawiać? Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 17 listopada (wtorek)

Chorwacja vs Portugalia. Typ i Analiza

Mecz odbędzie się na stadionie Poljud w Splicie gdzie mimo to Chorwaci skazani są na porażkę o czym świadczą wystawione przez bukmacherów kursy. W „grupie śmierci” po pięciu kolejkach sklasyfikowani są na trzecim miejscu.

Wicemistrzowie Świata w tegorocznej Lidze Narodów są cieniem samego siebie. Bardzo słabo prezentują się w defensywie, warto podkreślić, że dotychczas stracili aż trzynaście bramek co jest tego najlepszym dowodem.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ostatnio na wyjeździe przegrali ze Szwecją 1-2. Kolejny raz popełniali proste błędy w defensywie. Chorwaci w ogóle nie przypominają drużyny z roku 2018 kiedy na Mundialu byli zdecydowanie mocniejsi przez co awansowali aż do finału.

Tam dopiero przegrali z Francją 2-4. Dziś ich obrona jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski. Ostatnio jak wiadomo ulegli Szwedom, a pamiętacie wcześniejsze towarzyskie spotkanie z Turcją zakończone remisem 3-3? no właśnie.

Mecz z Turcją, najwięcej straconych bramek w grupie Ligi Narodów, to wszystko źle wróży przed wtorkowym starciem z Portugalią. Mistrzowie Europy prezentują się zdecydowanie lepiej. W grupie LN z dorobkiem dziesięciu punktów zajmują miejsce drugie.

Ostatnio przegrali z Francją 0-1, czyli z bardzo mocnym przeciwnikiem, w końcu z mistrzem Świata. Warto jednak dodać, że w tym meczu stworzyli sobie więcej osiemnaście sytuacji bramkowych. Ostatecznie jednak zabrało skuteczności.

Tego oczywiście nie zabrakło wcześniej w meczu z Andorą 7-0, Szwecją 3-0. Portugalia jest dziś lepszą drużyną niż Chorwacja, z Cristiano Ronaldo w składzie ma we wtorek większe szanse na zwycięstwo, gdyż ostatnimi czasy jest reprezentacją lepiej zgraną.

Typ: 2

Rate this post