To będzie emocjonujący tydzień z Premier League, bowiem w środku tygodnia rozegrana zostanie dwudziesta czwarta kolejka. W niej między innymi Crystal Palace podejmować będzie Southampton.

Typy Dnia – 21 stycznia (wtorek)

Premier League: Crystal Palace vs Southampton. Typ i Analiza

To jest mecz w którym wszystko się może zdarzyć. Orły dobrze prezentują się u siebie, z kolei Święci dobrze rozpoczęli nowy rok, od trzech zwycięstw z rzędu, porażki doznali dopiero w ostatniej kolejce Premier League gdzie przed własna publicznością moim zdaniem na własne życzenie przegrali z Wolves 2-3. Przypomnijmy, do przerwy po bramkach Jana Bednarka i Shane’a Longa prowadzili 2-0. Niestety gorzej w defensywie prezentowali się w drugiej części spotkania przez co stracili aż trzy gole.

W drugiej połowie Świętym zabrakło przede wszystkim koncentracji, poczuli się zbyt pewnie co niestety było na ich niekorzyść. Ostatnie mecze jednak pokazały, że dobrze prezentują się w ofensywie co mogą także we wtorek udowodnić na Selhurst Park, ale z uwagi na fakt, że Orły dobrze grają u siebie, to najbardziej spodziewam się bramek, co najmniej dwie powinny spokojnie paść.

bonus bez depozytu sts

Polecam więc over 1,5 po kursie 1.38 (Fortuna). Można także spróbować powyżej 2,5 gola po zdecydowanie wyższym kursie. W każdym razie jest szansa na gole. W lepszych nastrojach do tego meczu przystąpią Orły które na wyjeździe zremisowały z Manchesterem City 2-2.

Mimo że na Etihad Stadium stworzyły sobie zaledwie pięć sytuacji bramkowych potrafiły mistrzom Anglii pokrzyżować plany. Może i w tym sezonie City słabiej spisuje się w defensywie, to jednak takie remisy dodają słabszym drużynom więcej pewności siebie. W ostatnim czasie piłkarze Crystal Palace lubią sprawiać niespodzianki czego dowodem jest także ich wcześniejszy remis z Arsenalem 1-1.

Mocni w ofensywie czują się także gracze Southampton, poza porażką z Wolves nie zapominajmy o ich wcześniejszych meczach gdzie między innymi na bardzo trudnym terenie Leicester wygrali 2-1. Moim zdaniem warto stawiać co najmniej over 1,5, bo obie drużyny mają duży potencjał w ofensywie. Skłania do tego także ostatnie bezpośrednie mecze gdzie na St. Mary’s Stadium dwukrotnie padł rezultat 1-1.

Typ: powyżej 1,5 gola