Bukmacher STS oferuje aktywnym graczom darmowy bonus w wysokości 30 złotych i tak co tydzień. Wystarczy jedynie zagrać zakłady za co najmniej 200 złotych w jednym tygodniu, aby otrzymać za to premię.

Bonus bukmacherski za darmo

Bonus bukmacherski za darmo w STS

Oferta promocyjny skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Extra 30” trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych (etapów), a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Gracz musi mieć na uwadze, że do niej trzeba dołączyć na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Użytkownik sam wybiera jakie zagra kupony, a kwalifikują się zakłady zarówno pojedyncze oraz wielozdarzeniowe. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.85.

Można śmiało powiedzieć, ze każdy gracz jest wstanie skorzystać z tej promocji, ponieważ bukmacher STS dopuszcza wszystkie zdarzenia mające w swojej ofercie!

Kupon musi zostać zagrany za co najmniej 2 złote! Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że wykluczone są z akcji zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher STS przyzna extra premię o wartości 30 złotych pod warunkiem, że całkowita kwota zagranych kuponów przez gracza musi wynieść nie mniej niż 200 złotych! Warto mieć na uwadze, że liczą się kupony zarówno wygrane oraz przegrane.

Każdy użytkownik podczas trwania jednego etapu może otrzymać jeden bonus.

Bonus bez wpłaty własnej od STS

Zakłady bukmacherskie STS oferują nowym graczom pakiet powitalny. Typerzy za rejestrację konta online i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” aktywuje bonus startowy.

Wówczas na start na koncie użytkownika znajdzie się freebet o wartości 29 złotych dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma kolejne środki. Tym razem maksymalnie do 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.