Legalny bukmacher PZBuk oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Przy użyciu kodu promocyjnego „BETONLINE” użytkownik może otrzymać nawet 500 PLN.

PZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 1000 PLN

PZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 1000 PLN

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera PZBuk.

Warunki promocji są bardzo proste i co istotne nie zajmą graczom zbyt wiele czasu. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.pzbuk.pl. Ten proces zajmie graczowi dosłownie kilka minut, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Aktualny kod promocyjny u bukmachera PZBuk 2020

Należy jednak pamiętać o tym, żeby wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że legalny bukmacher PZBuk dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać kod bonusowy.

BetClic kod promocyjny

Bonus do 500 PLN za wpłatę od PZBuk

Legalny bukmacher PZBuk przyznaje darmowe środki swoim graczom za dokonanie pierwszej wpłaty. Każdy użytkownik w ramach promocji powitalnej może otrzymać 500 PLN.

Przykład: Gracz wpłacił 400 PLN. W formie bonusu powitalnego otrzyma od bukmachera PZBuk taką samą kwotę. Razem typer będzie posiadał kwotę 800 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Należy jednak wiedzieć, że jedynie pierwsza wpłata u tego bukmachera jest objęta promocją.

Użytkownicy, którzy będą posiadają konto u tego bukmachera mogą korzystać z innych ciekawych promocji, jak chociażby „Komborakieta”, w której to wspomniany operator zwiększa wygrane z tenisa, czy też „Kombodoładanie”, gdzie można liczyć na większe wygraną nawet o 15%.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich