Po siedmiu porażkach z rzędu piłkarzom Dijon w sobotę przyjdzie zmierzyć się z mistrzem Francji. Faworyt jest tylko jeden. Zwycięstwo PSG to mój sobotni „pewniak dnia”. Transmisja spotkania w nSport+. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 27 lutego (sobota)

Ligue 1: Dijon vs PSG. Typ i Analiza

Ostatnia porażka z Monaco 0-2 sprawiła, że Paryżanie po dwudziestu sześciu rozegranych kolejkach w dalszym ciągu mają pięćdziesiąt cztery punkty na koncie co im daje trzecie miejsce w tabeli Ligue 1.

Jak więc widać, w najbliższą sobotę będą podwójnie zmotywowani, aby wygrać. O zlekceważeniu przeciwnika nie może być mowy, ponieważ znajdują się poza fotelem lidera, tracąc do drugiego Lyonu jeden punkt, oraz cztery do pierwszego Lille.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Poza ostatnia porażką z Monaco, wcześniej Paryżanie wygrali większość spotkań, w tym w 1/8 finału Champions League na Camp Nou rozbili FC Barcelonę aż 4-1. Jak więc widać, o kryzysie formy nie może być mowy. Oczywiście stawiam na ich zwycięstwo.

Nie może być inaczej, zwłaszcza że piłkarze Dijon którzy zamykają tabelę Ligue 1 są totalnie bez formy. W dwudziestu sześciu grach zgromadzili zaledwie piętnaście punktów. W ostatniej kolejce na wyjeździe przegrali z Lens 1-2. Tym samym była to ich piętnasta porażka w sezonie.

Historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie za PSG. W październiku pewnie wygrało na Parc des Princes z Dijon 4-0. Jakim składem nie zagraliby w sobotę mistrzowie Francji, powinni poradzić sobie bez nawet najmniejszych problemów, ponieważ gospodarze są w katastrofalnej formie.

Typ: 2

Rate this post