Drugim meczem piątej kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha będzie rywalizacja Dynama Mińsk z Nioman Grodno. Bukmacherzy faworyzują zespół gospodarzy, też się z nimi zgadzam.

Typy Dnia – 16 kwietnia (czwartek)

Dynamo Mińsk vs Nioman Grodno. Typ i Analiza

Piłkarze Dynama Mińsk byli w poprzednim sezonie czwartą siłą Wyszejszaja Liha. Dziś sklasyfikowani są dopiero na czternastym miejscu w tabeli, choć trzeba dodać, że to nadal dopiero początek sezonu, bo jesteśmy po czterech rozegranych kolejkach.

Dlaczego mimo wszystko przewiduję zwycięstwo Dynama Mińsk? ponieważ ta drużyna ma więcej jakości, w poprzednim sezonie prezentowała się zdecydowanie lepiej niż przeciwnik. W tym sezonie jak na razie ma tylko jedno zwycięstwo na koncie i przegrała już trzy mecze, mimo to jestem dobrej myśli przed spotkaniem z Nioman Grodno.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Warto dodać, że jedyne jak dotąd zwycięstwo piłkarze z Mińska odnotowali właśnie przed własną publicznością gdzie na początku kwietnia pokonali Żodzino 2-0. Pokazali, że u siebie są bardzo groźni, wprawdzie w pierwszej kolejce przegrali u siebie z Ruchem Brześć 0-1 co nie znaczy że są słabi, w tamtym meczu stworzyli sobie naprawdę parę dobrych okazji strzeleckich, zabrakło jednak skuteczności. Wiadomo, że początki sezonu są różne, często faworyci zawodzą, ale widać że z meczu na mecz jest coraz lepiej.

W ostatniej kolejce Dynamo Mińsk przegrało na wyjeździe z FK Haradzieja 0-1, ale częściej atakowało i częściej utrzymywało się przy piłce, ale znów byli mało skuteczni. Pamiętajmy jednak, ten zespół lepiej spisuje się na własnym obiekcie. Goście mimo że ostatnio nie przegrywali, to jakoś mnie nie przekonują.

Ostatnie dwa mecze zremisowali, w tym przed własną publicznością ze słabiutką Biełszyną 1-1, ta drużyna na dodatek miała swoje okazje na strzelenie zwycięskiego gola, no ale można powiedzieć zasłużenie zremisowała. Jest to niepokojące z punktu widzenia kibiców Nioman Grodno, bo ich pupile niepewnie spisują się w obronie co mogą w czwartek wykorzystać piłkarze Dynama Mińsk i zgarnąć trzy punkty.

Typ: 1

Rate this post