Na dzisiejszy wieczór zaplanowano spotkania eliminacji mistrzostw Świata. Między innymi Estonia na swoim boisku podejmować będzie Belgię. Transmisja meczu w Polsat Sport Premium 2. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 2 września (czwartek)

Estonia vs Belgia. Typ i Analiza

Estończycy są przysłowiowym chłopcem do bicia, tak więc przez bukmacherów skazani są na porażkę, zwłaszcza w starciu z Belgią która sklasyfikowana jest na pierwszym miejscu w rankingu FIFA.

Reprezentacja Estonii plasuje się dopiero na sto dziesiątym miejscu. Po dwóch meczach jest bez punktów, gdyż przegrała z Czechami 2-6 i Białorusią 2-4. Jak widać, Estończycy bardzo słabo prezentują się w defensywie.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

„Czerwone Diabły” z pewnością to wykorzystają i strzelą niejednego gola. W związku z tym myślę, że najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest over 2,5 gola po kursie 1.33 w STS. Moim zdaniem sami pokryją ten over.

Ich jedenastka robi wrażenie, bo to takie nazwiska jak między innymi Witsel, Hazard czy Lukaku. Selekcjoner Estonii o takich piłkarzach może jedynie pomarzyć. Na Euro 2020 Belgowie zaszli do ćwierćfinału przegrywając w nim z Włochami 1-2. Wcześniej wygrali z Portugalią, Finlandią, Danią i Rosją.

Jak wcześniej napisałem, piłkarze z Estonii bardzo słabo spisują się w obronie. Biorąc pod uwagę fakt, że najmocniejszym punktem Belgii jest ofensywa, to możemy się spodziewać jej wysokiego zwycięstwa.

Typ: powyżej 2,5 gola