W sobotę w ramach siódmej kolejki Wyszejszaja Liha odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami FC Mińsk a Żodzino. Zdaniem bukmacherów faworyta nie widać, ja jednak po cichu liczę na dobry mecz gospodarzy.

Typy Dnia – 2 maja (sobota)

FC Mińsk vs Żodzino. Typ i Analiza

Ósme miejsce w ligowej tabeli zajmują piłkarze FC Mińsk którzy do tej pory odnieśli trzy zwycięstwa i trzy porażki. Można więc powiedzieć, że jak dotąd prezentowali się przeciętnie co nie znaczy, że w najbliższym meczu są bez szans.

W bilansie bramkowym widać, że troszkę tych bramek tracą, ale też są bardziej skuteczni niż ich rywal. Piłkarze FC Mińsk strzelili dziewięć bramek, a stracili ich dziesięć.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Natomiast gracze Żodzino którzy plasują się na trzecim miejscu w tabeli, owszem, zdecydowanie lepiej prezentują się w obronie, tylko dwa stracone gole, ale też mało strzelają o czym świadczy liczba zdobytych bramek cztery.

Po trzech porażkach z rzędu przyszło przełamanie, mowa o FC Mińsk którzy w ostatniej kolejce odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Sławija Mozyrz 3-1 co jest dobrym znakiem przed kolejnymi meczami, bo piłkarze Mińska wreszcie zaczęli grać w piłkę. Wcześniej spisywali się gorzej, jednak pojawiło się światełko w tunelu.

Mimo że zawodnicy Żodzino jak dotąd przegrali tylko jedno spotkanie, dwukrotnie remisowali i odnieśli trzy zwycięstwa, to jakoś mnie nie przekonują. Prezentują mało ofensywny futbol przez co ich dwa ostatnie mecze zakończyły się bezbramkowymi remisami.

Najpierw na wyjeździe zremisowali z drużyną BATE 0-0, a ostatnio także 0-0 zremisowali z ekipą Ruchu Brześć. Przed własną publicznością zaprezentowali się przeciętnie. Moim zdaniem jest szansa, że piłkarze FC Mińsk wygrają to spotkanie, warto dodać, że w poprzednim sezonie pokonali u siebie Żodzino 2-0.

Typ: 1

Rate this post