W środę Rosjanie będą chcieli zmazać plamę po porażce z Belgią w pierwszym meczu Euro 2020. W Petersburgu podejmować będą Finlandię. Transmisja spotkania w TVP 1 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 16 czerwca (środa)

Finlandia vs Rosja. Typ i Analiza

Rosja to reprezentacja sklasyfikowana na trzydziestym ósmym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Finlandia plasuje się na miejscu pięćdziesiątym czwartym. Przez bukmacherów w tym meczu skazana jest na porażkę.

Jednak Finowie przystąpią do tego meczu w lepszych humorach, gdyż Euro 2020 rozpoczęli od zwycięstwa z Danią 1-0. Jedynego gola w 60. minucie strzelił Pohjanpalo. Co ciekawe, w Kopenhadze stworzyli sobie zaledwie jedną sytuację bramkową!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Jak więc widać, mieli naprawdę sporo szczęścia. Duńczycy mieli aż dwadzieścia trzy podejścia do przeciwnika, ale brakowało im skuteczności. W środę Finowie będą mieli twardszy orzech do zgryzienia.

W przegranym meczu z Belgią 0-3, Rosjanie mieli swoje okazje na strzelenie gola. Przede wszystkim słabo zaprezentowali się w defensywie. Z drugiej strony jak widać ich przeciwnikiem był lider rankingu FIFA.

Finlandia ro rywal zdecydowanie słabszy, rywal który poza ostatnim zwycięstwem z Danią, wcześniej przegrał trzy meczu z rzędu. Towarzysko z Estonią 0-1 i Szwecją 0-2 oraz Szwajcarią 2-3. Podczas spotkań eliminacji MŚ Finowie zremisowali z Ukrainą i Bośnią.

Reprezentacja Rosji między innymi towarzysko zremisowała z Polską 1-1 by następnie wygrać z Bułgarią 1-0. W odróżnieniu od Finlandii Rosjanie są bardziej doświadczeni, poza tym selekcjoner ma do dyspozycji mocniejszy skład. Dlatego powinni poradzić sobie z Finlandią która w meczu z Danią miała sporo szczęścia, a we wcześniejszych meczach też radziła sobie słabo.

Typ: 2

Rate this post