W ósmej kolejce ekstraklasy białoruskiej w piątek o godzinie 18:00 zmierzą się drużyny FK Haradzieja i FC Mińsk. Faworyta w tym meczu trudno wskazać, myślę jednak, że można spodziewać się kilku bramek.

Typy Dnia – 8 maja (piątek)

FK Haradzieja vs FC Mińsk. Typ i Analiza

Już za over 1,5 kursy widnieją w granicach 1.45, myślę że to dobry zakład na to spotkanie, ponieważ tak naprawdę po obu drużynach wszystkiego można się spodziewać, ale ostatnie mecz pokazały, że ich słabsze punkty do defensywa. Zwłaszcza największy problem z tym mają piłkarze FC Mińsk którzy w tabeli plasują się dwunastej lokacie. Jak dotąd w siedmiu rozegranych meczach stracili aż piętnaście bramek.

Więcej tracą niż strzelają, jedenaście goli strzelili dotychczas swoimi przeciwnikom. Jak więc widać, zawodnicy FC Mińsk delikatnie mówiąc nie prezentują się zbyt dobrze w linii obronnej, a co za tym idzie, tracą sporo bramek jak w ostatniej kolejce gdzie przed własną publicznością ulegli drużynie Żodzino 2-5.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Gdy u siebie traci się tyle bramek to musi to niepokoić kibiców tego klubu. Piłkarze FC Mińsk za bardzo koncentrują się na ofensywie, zbyt mocno ryzykują przez co rywale częściej dochodzą do głosu.

FK Haradzieja to zespół który zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Bez dwóch zdań jest w lepszej formie. W ostatnim czasie na swoim boisku jedynie musiał uznać wyższość piłkarzy BATE przegrywając u siebie 0-2. W innych meczach piłkarze FK Haradzieja wygrali z Biełszyną 1-0, Dynamem Mińsk 1-0, Eniergietyk-BDU 1-0 i ostatnio zremisowali z Ruchem Brześć 1-1.

Sądząc po formach obu drużyn można by spodziewać się zwycięstwa drużyny FK Haradzieja. Z drugiej strony jakby nie patrzeć w dwóch ostatnich meczach nie cieszyli się ze zwycięstwa, a patrząc na ostatni bezpośredni mecz ligowy kiedy w poprzednim sezonie gracze FK Haradzieja przegrali u siebie z FC Mińsk 1-2 to w tej rywalizacji najbardziej liczę na gole.

Typ: powyżej 1,5 gola