Piłkarze Dynama Mińsk wygrali pięć ostatnich spotkań co świadczy o ich dobrej formie. W osiemnastej kolejce zmierzą się z FK Słuck które przegrało dwa ostatnie mecze. Czego możemy spodziewać się w tym spotkaniu? Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 1 sierpnia (niedziela)

FK Słuck vs Dynamo Mińsk. Typ i Analiza

Na stadionie miejskim w Słucku możemy spodziewać się zwycięstwo Dynama Mińsk które w pięciu ostatnich meczach odnotowało cztery zwycięstwa i jedną porażkę. Tym samym zgromadziło dwanaście punktów.

klub ten jak widać jest w dobrej formie którą potwierdził w ostatniej kolejce. W Mińsku zgodnie z planem wygrał z FK Witebsk 3-1. Dodajmy, że w ostatnim czasie dobrze prezentuje się Vladislav Klimovich który w dwóch ostatnich meczach wpisał się na listę strzelców, także wcześniej w wygranym meczu z Zhodino 2-1.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

W ligowej tabeli Dynamo Mińsk z dorobkiem trzydziestu pięciu punktów sklasyfikowane jest na czwarty miejscu. Ich rywal FK Słuck ma czternaście punktów na koncie i zajmuje dwunaste miejsce w tabeli.

W dwóch ostatnich meczach gospodarze nie zdobyli żadnego punktu, gdyż przegrali z BATE 3-4 i Nioman Grodno 0-1. Ich słabym punktem w tej chwili jest defensywa co powinni wykorzystać goście którzy z kolei dobrze prezentują się w ofensywie.

Na koniec warto dodać, że Dynamo Mińsk wygrało dwa ostatnie mecze z FK Słuck, w Mińsku 1-0, oraz w Słucku 2-1. Jak więc widać, wiele wskazuje na to, że w niedzielę ponownie trzy punkty zainkasują goście.

Typ: 2