Przed nami mecze czwartej kolejki białoruskiej ekstraklasy. Kolejne spotkania rozegrane zostaną w najbliższą sobotę. Ciekawie będzie na terenie Słucka gdzie piłkarze tego klubu podejmować będą FK Witebsk.

Typy Dnia – 11 kwietnia (sobota)

FK Słuck vs FK Witebsk. Typ i Analiza

Faworytem są piłkarze FK Słucka, nie zdecydowanym, ale jednak, to im bukmacherzy dają nieco większe szanse na zwycięstwo. Ja osobiście także liczę na ich dobry występ, bowiem w ostatnim czasie moim zdaniem rozgrywali całkiem niezłe spotkania. Piłkarze FK Słucka mają sześć punktów na koncie co im daje drugie miejsce w ligowej tabeli. Jak więc widać, przynajmniej na dzień dzisiejszy są drugą siłą Wyszejszaja Liha.

Na trzy rozegrane mecze odnotowali dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Warto podkreślić, że lepiej prezentują się w ofensywie niż ich sobotni przeciwnik, strzelili do tej pory sześć bramek. Natomiast gracze FK Witebska mają zaledwie dwie bramki na koncie.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Jeżeli już jesteśmy przy tym rywalu, to warto dodać, że sklasyfikowany jest na czwartym miejscu w tabeli. Jak więc widać, będzie to jedno z najciekawszych spotkań czwartej kolejki ekstraklasy białoruskiej. Niemniej lepszej gry oczekuję od gospodarzy.

Jedyną porażkę do tej pory odnieśli w meczu z Dynamem-Brześć gdzie przed własną publicznością przegrali 0-1. Z mistrzem Białorusi przegrać może każdy, więc powodów do wstydu nie ma. Natomiast w pozostałych meczach FK Słuck wygrał u siebie z Sławija Mozyrz 3-1, a w ostatniej kolejce odniósł wyjazdowe zwycięstwo nad Isłacz Mińsk 3-2. Natomiast piłkarze FK Witebska sezon rozpoczęli od wygranej z FK Haradzieja 1-0. Następnie 0-2 przegrali z Nioman Grodno i ostatnio pokonali FK Smalawiczy 1-0.

Jednak w tym spotkaniu mieli naprawdę dużo szczęścia, wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu w którym piłkarze FK Smalawiczy aż 72% czasu utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie więcej siedem sytuacji bramkowych. W moim odczuciu więcej jakości jest po stronie FK Słucka, drużyna ta ma silniejszą ofensywę, jest po prostu lepsza co już zresztą udowodniła w poprzednim roku gdzie na swoim boisku pewnie pokonała FK Witebsk 3-0.

Typ: 1X

Rate this post