Masz zamiar 2 kwietnia dokonać zawarcia kupon? To warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który to zwiększa wygrane swoim graczom o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Chcąc liczyć się w tej promocji to musimy mieć zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonać minimum jednego depozytu.

Promocja trwa jedynie 2 kwietnia i to w godzinach 15:00 – 21:00. I to właśnie w tym czasie musimy dokonać zawarcia kuponu, a będzie to oznaczało, że będzie zapisany do promocji.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Bukmacher podczas tej promocji wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia. Każde z nich musi pochodzić z oferty przedmeczowej u bukmachera, a poza tym kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Stawka za jaki kupon zostanie zawarty jest dowolna. Jednak bukmacher Forbet wyklucza granie środkami bonusowymi podczas tej promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy Ci wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.