Masz zamiar typować podczas weekendów w czerwcu u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który to zwiększa wygrane o 14%.

Większe wygrane u legalnego bukmachera Forbet

Większe wygrane u legalnego bukmachera Forbet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym dokonał wcześniej minimum jednej wpłaty może wziąć udział w tej akcji.

Promocja aktywna jest jedynie podczas czerwcowych weekendów. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy jedynie w wyznaczonych dniach zagrać kupon.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Podczas tej akcji dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Stawka kuponu jest dowolna. Nie ma określonej minimalnej jaki i maksymalnej kwoty za jaką musi zostać zagrany kupon. Jednak kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji. Warto jest pamiętać, że kupony systemowe również nie biorą udziału w tej akcji.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu i spełnia powyższe warunki, a poza tym kupon został rozliczony jako wygrany to automatycznie bukmacher zwiększy jego wygraną o 14%.

Pakiet na start dla nowych typerów:

Bukmacher Forbet na start posiada ciekawy pakiet promocyjny, w którym zwiększa łącznie trzy pierwsze depozyty. Łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma dodatkowe 50 PLN.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.