Niezwykle interesująco zapowiada się niedzielne spotkanie pomiędzy drużynami Furth a Hamburger SV. Celem obu ekip jest awans do Bundesligi. Bliżej tego sukcesu są piłkarze Hamburger SV.

Typy Dnia – 17 maja (niedziela)

Furth vs Hamburger SV. Typ i Analiza

Na zapleczu Bundesligi rozegrano już dwadzieścia pięć kolejek, ale pandemia koronawirusa sprawiła, że wszystkie kluby niemieckie były poza grą, a przerwa w grze trwała więcej niż dwa miesiące. Tak więc obie jedenastki na pewno są daleko od idealnej formy.

Czego więc możemy spodziewać się w niedzielę? dziś ciężko na to pytanie odpowiedzieć, mądrzejsi będziemy za tydzień lub dwa tygodnie. Niemniej w tej rywalizacji lepszej gry oczekuję od piłkarzy Hamburger SV.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

W ligowej tabeli znajdują się na trzecim miejscu co daje baraże. Jak wiadomo dwie najlepsze drużyny bezpośrednio awansują do Bundesligi. Do drugiego Stuttgartu tracą w tej chwili zaledwie jeden punkt. Jak więc widać, gracze Hamburger SV mają o co walczyć. I jeżeli miałbym coś tu stawiać, to stawiałbym na ich zwycięstwo.

Pod względem gry w obronie i ataku prezentowali się dotychczas lepiej niż przeciwnik. Strzelili więcej czterdzieści osiem bramek i stracili mniej dwadzieścia osiem goli. Ostatni mecz z Regensburg piłkarze Hamburger SV zakończyli zwycięstwem dwa do jednego. Czy odniosą drugie zwycięstwo z rzędu? tego wykluczać nie można.

Rywale, a mowa o piłkarzach Furth zajmują piątą lokatę na zapleczu Bundesligi. Przed pandemią koronawirusa spisywali się w kratkę. W trzech ostatnich meczach odnieśli jedno zwycięstwo nad Stuttgart 2-0. Natomiast zremisowali z Wehen 1-1 i Kiel także 1-1. Sytuacje bramkowe sobie stwarzają, ale często brakuje im skuteczności pomijając oczywiście mecz ze Stuttgartem.

Za piłkarzami Hamburger SV przemawia doświadczenie i ostatnie bezpośrednie mecze. W poprzednim roku dwukrotnie pokonali Furth 1-0 i 2-0. Po kursie 1.85 w STS moim zdaniem warto skusić się i postawić na zwycięstwo gości, w moim odczuciu są lepszą drużyną.

Typ: 2