Bułgarzy już zapomnieli, jak smakuje zwycięstwo. W najbliższy czwartek mają szansę poczuć smak wygranej, gdyż ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Gibraltaru która zajmuje 203. miejsce w rankingu FIFA. Zapraszam do analizy.

Gibraltar – Bułgaria – Typy bukmacherskie 9 czerwca (czwartek)

Gibraltar vs Bułgaria. Typ i Analiza

Reprezentacja Bułgarii plasuje się na siedemdziesiątym trzecim miejscu w rankingu FIFA. Choć jest bez formy, nie powinno dziwić, że jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Zresztą ranking FIFA mówi wszystko.

Gibraltar jest przysłowiowym chłopcem do bicia. W dwóch pierwszych meczach Ligi Narodów czego można było się spodziewać nie zdobył żadnego punktu i gola, oraz stracił sześć bramek.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

W pierwszej kolejce w Tbilisi został rozbity przez Gruzję 0-4. Natomiast w drugiej kolejce przed własną publicznością przegrał z Macedonią Północną 0-2. W tych dwóch meczach Gibraltar zaprezentował się katastrofalnie. Bułgarzy powinni się przełamać.

Na inaugurację Ligi Narodów w Razgradzie zremisowali z Macedonią Północną 1-1. Tak, z tą Macedonią która w kwalifikacjach Mistrzostw Świata pokrzyżowała plany Włochom wygrywając 1-0. Jak więc widać, Bułgarzy potrafili się tej reprezentacji przeciwstawić.

Natomiast w drugiej kolejce Ligi Narodów u siebie przegrali z Gruzją 2-5. Między Gibraltarem a Bułgarią różnica jest taka, że przede wszystkim Bułgaria ma większy potencjał ofensywny, no i oczywiście większe doświadczenie, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W 2020 roku obie reprezentacje mierzyły się w ramach meczu towarzyskiego. Wówczas w Sofii Bułgaria zgodnie z planem wygrała z Gibraltarem 3-0.

Typ: 2 (kurs 1.20 na Superbet)