Kibice z Zabrza szykują się na mecz z Wisłą Kraków który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę. Mecz śledzić będą przed telewizorami i na stadionie. Czy będą dwunastym zawodnikiem Górnika? a ich klub odniesie czwarte zwycięstwo z rzędu? To jest niewykluczone.

Typy Dnia – 27 czerwca (sobota)

Górnik Zabrze vs Wisła Kraków. Typ i Analiza

Podopieczni Marcina Brosza restart PKO Ekstraklasy rozpoczęli od zwycięstwa i dwóch remisów z rzędu, a trzy następne mecze zakończyli zwycięstwami, w tym z mocną Legią Warszawa 2-0. Nie ma żadnych wątpliwości, że są w bardzo dobrej formie, więc piłkarze Białej Gwiazdy w sobotę będą chcieli im pokrzyżować plany i zatrzymać ten rozpędzony pociąg z napisem Górnik Zabrze. Czy to im się uda? prawdopodobnie będą mieli bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Po ostatnich zwycięskich meczach górnicy z pewnością są uskrzydleni przed kolejnymi meczami PKO Ekstraklasy.

No i co najważniejsze, wreszcie na polskie stadiony wrócili kibice. Co prawda o komplecie publiczności jak na razie można pomarzyć, niemniej i taka ilość kibiców bardzo cieszy piłkarzy PKO Ekstraklasy. Z całą pewnością można powiedzieć, że kibice Górnika są najlepsi przez co w nagrodę zabrzanie po restarcie rozgrywek nie zaznali jeszcze smaku porażki.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Nikt nie miałby nic przeciwko temu, gdyby tak zostało do końca sezonu. Remisy z Lechią, Piastem oraz zwycięstwa z Legią, Koroną i dwukrotnie ŁKS-em Łódź świadczą o wysokiej formie podopiecznych Marcina Brosza. Także w tej strzeleckiej jest Igor Angulo który w trzech ostatnich meczach strzelił trzy gole, w każdym meczu wpisał się na listę strzelców. Tym samym podwyższył swój dorobek bramkowy do czternastu goli.

Z uwagi na fakt, że piłkarze Górnika Zabrze prezentują się ostatnio solidnie stawiam dość bezpiecznie na ich zwycięstwo z remisem po kursie 1.32 (Fortuna). Pamiętać trzeba, że podopieczni Artura Skowronka mimo ostatniego zwycięstwa z Wisłą Płock 1-0 w dalszym ciągu są w niebezpiecznej sytuacji w tabeli, ponieważ na pięć kolejek przed zakończeniem sezonu mają pięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Tak więc na pewno w sobotę tanio skóry nie sprzedadzą. Do tego ostatnie zwycięstwo z Wisłą Płock w jakimś stopniu mogło podbudować ich morale, więc z podwójną szansą w kierunku Górnika zawsze bezpieczniej. Ostatnie starcie w Zabrzu z Wisłą Kraków zakończyło się ich zwycięstwem 4-2.

Typ: 1X

Rate this post