Hitem sobotnich spotkań eliminacyjnych Euro 2020 będzie rywalizacja pomiędzy reprezentacją Grecji która w 2004 roku zdobyła mistrzostwo Europy, a reprezentacją Włoch która dwa lata później, czyli w 2006 roku zdobyła mistrzostwo Świata. Jak więc widać, na Olympic Stadium of Athens „Spiros Louis” w Atenach szykuje się bardzo ciekawe spotkanie.

Typy Dnia – 8 czerwca (sobota)

Hit 3. kolejki eliminacji Euro 2020: Grecja vs Włochy

Większe szanse na zwycięstwo daje się Włochom które po dwóch rozegranych meczach eliminacji Euro 2020 są liderem grupy J, mając na koncie sześć punktów, ich bilans bramkowych prezentuje się następująco 8-0, lepszego startu jak widać wymarzyć sobie nie mogli.

Nie można jednak zapominać, że Grecja to dla wszystkich bardzo niewygodny przeciwnik o dużym potencjale, reprezentacja która jest w stanie wygrać z każdym, zwłaszcza przed własną publicznością gdzie czuje się bardzo dobrze, a mimo to bukmacherzy faworyzują gości o czym świadczą kursy w granicach 1.90.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ja jednak znalazłem inne rozwiązanie na to spotkanie. Z uwagi na fakt, iż Grecy na swoim terenie tracą bardzo mało bramek, bo jak już napisałem u siebie czują się najlepiej, myślę, że under 2,5 jest tu mądrym typem.

Oczywiście Włosi są faworytem, wygrali dwa pierwsze mecze, ale trzeba dodać, że przed własną publicznością gdzie na początek ograli Finlandię 2-0. Natomiast w drugiej kolejce rozgromili Liechtenstein 6-0, tu jak widać przeciwnik z najniższej półki, przysłowiowy dostarczyciel punktów, więc tak wysokiego zwycięstwo nie dziwi.

Dlaczego warto stawiać ten wcześniej wspomniany under? ponieważ Grecja na swoim boisku prezentuje się bardziej defensywnie, z kolei Włochy w meczach wyjazdowych spisują się bardzo przeciętnie o czym chociażby świadczą ostatnie wyniki. Między innymi w Lidze Narodów wygrały z Polską 1-0, oraz przegrały z Portugalią 0-1. Jak więc widać, wyniki były underowe.

Zresztą obie reprezentacje zawsze były znane, są i będą z gry bardziej defensywnej, dlatego też bukmacherzy za under 2,5 płacą w granicach 1.45. W pierwszej kolejce eliminacji Grecja na wyjeździe wygrała z Liechtensteinem 2-0, dla gospodarzy to był najniższy wymiar kary, bo Grecy totalnie dominowali w tym meczu, mogli strzelić zdecydowanie więcej bramek. Natomiast w drugiej kolejce na wyjeździe zremisowali z Bośnią i Hercegowiną 2-2.

Mecz z Włochami prawdopodobnie będzie wyglądał inaczej, tu raczej obie jedenastki skorzystają z wariantu defensywnego, a co za tym idzie? zbyt wielu bramek nie powinniśmy zobaczyć. Oczywiście w zakładach na ilość bramek potrzeba też odrobinę szczęścia, ale w tym przypadku może ono dopisać. W grupie Włochy są pierwsze, Grecja druga która traci do nich dwa oczka, więc tym bardziej grając u siebie będzie starała się przede wszystkim nie stracić bramki.

Typ: poniżej 2,5 gola

5/5 - (2 votes)