Przed nami kolejny w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy – Wimbledon. Naprzeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który zmniejsza przegrane wszystkim typerom.

STS zmniejsza przegrane graczom za typowanie Wimbledonu

STS zmniejsza przegrane graczom za typowanie Wimbledonu

Wimbledon, jak każdy turniej Wielkoszlemowy cieszy się ogromną popularnością, gdzie to możemy zobaczyć najlepszych tenisistów z Igą Świątek na czele.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Cashback do 60 PLN na LIVE”, która jest aktywna w dniach od 27 czerwca do 2 lipca do godziny 23:59.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Gracz, który chce skorzystać z wspomnianej oferty koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus 60 PLN na Wimbledon

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej „Cashback do 60 PLN na LIVE” są bardzo proste. A mianowicie zagranie kuponu SOLO i AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE z Wimbledonu o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Fortuna kod promocyjny 2022

Warto jest wiedzieć, że za każdy nietrafiony zakład typer otrzyma zwrot 15% stawki. Dziennie może zwrot wynieść 10 PLN, zaś łącznie nawet 60 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu typerów na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na premie za trzy pierwsze depozyty o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty ubezpieczeniem, gdzie typer może liczyć na zwrot stawki.

Lecz należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W STS kod promocyjny daje nie tylko zakład bez ryzyka, ale również inne ciekawe promocje na start. A jest to jedyny moment, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.