Ostatnie dzisiejsze spotkanie w holenderskiej Eradivisie będzie to pojedynek pomiędzy Sittard, a Heerenveen. Faworyta tego boju niewątpliwie jest bardzo ciężko wskazać, ale można być pewnym, że bramek nie powinno tutaj zabraknąć.

Sittard vs Heerenveen – 23 lutego

Sittard vs Heerenveen – 23 lutego

Obie drużyny tak naprawdę grają cały czas o utrzymanie się w lidze, ponieważ przewaga jednych jak i drugich na strefą spadkową jest niewielka. Gospodarze nad nią mają zaledwie dwa oczka, zaś przejezdni jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramkowego od FC Emmen nie okupują miejsc dających spadek.

Jak zobaczmy na obecną dyspozycję to nieco lepiej wygląda to po stronę gospodarzy. Jednak i tak piłkarze Sittard grają w kratkę. Raz wygrywają, by w kolejnym swoim pojedynku odnieść porażkę. Idąc tym tropem to dzisiaj powinni wygrać, ponieważ przed tygodniem dostali ostre lanie od Heralcesa, gdzie mecz zakończył się rezultatem 6-0.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Z drugiej stron przyjezdni mają ogromne problemy z wygrywaniem swoim spotkań. Nie wygrali żadnej potyczki w pięciu minionych konfrontacjach. Trudno jest też uwierzyć, żeby nagle mogłoby się coś zmienić.

Freebet kod BETONLINE

„Liga holenderska charakteryzuje się dużą ilość sytuacji bramkowych i bramek. Patrząc na grę tych obu zespołów to właśnie goli z jednej jak i drugiej strony nie powinno zabraknąć. „ – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Trzeba powiedzieć, że obie drużyny mają podobne problemy. A mianowicie defensywa ich wygląda jak „ser szwajcarski”. Rywale nie mają żadnych problemów, żeby przedostać się pod ich pole karne i strzelać bramki. Ekipa Sittard jak nawet wygrywała swoje pojedynki to i tak traciła bramki.

Podobnie zresztą wygląda sytuacje w zespole gości. Drużyna Heerenveen popełnia proste błędy w defensywie. Brakuje tam kolektywu. A fakt, że regularnie tracą bramki to trudno jest uwierzyć, żeby nagle zaczęli dobrze spisywać się w tej formacji.

Z drugiej strony potrafią strzelać bramki. A lepszych zawodników w ofensywie mają przejezdni, którzy mają kim straszyć swoich przeciwników. Z pewnością od pierwszej minuty zagrają Vlap (jedenaście goli), czy też Lammers (dziewięć).

Natomiast sytuacja w zespole gości wygląda nieco inaczej. Brakuje może tam takich skutecznych zawodników, lecz bramki rozkrają się na kilku piłkarzy. Mowa jest tutaj o Es Messaoudi, Lamprou, Novakovich, Stokkers czy też Diamers. Ten ostatni potrafi wykreować bardzo dobre sytuacje bramkowe. Fakt sześciu asyst jest tego najlepszym dowodem.

Jak zobaczymy na ostatnie wyniki to również bramek nie brakowało. Co zresztą pokazuje wynik pierwszego pojedynku 3-1. A patrząc na ostatnie wyniki tych ekip to bramek i dzisiaj nie powinno brakować.

Spotkanie Sittard – Heerenveen można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Sittard – Heerenveen over 2.51.52Fortuna