Ciekawie będzie na stadionie w Mińsku gdzie w roli gospodarza wystąpią piłkarze Isłacz Mińsk, a ich niedzielnym przeciwnikiem będzie aktualny wicelider Wyszejszaja Liha, drużyna FK Witebska.

Typy Dnia – 26 kwietnia (niedziela)

Isłacz Mińsk vs FK Witebsk. Typ i Analiza

Piłkarze Isłacz Mińsk jak na razie prezentują się przeciętnie. Po pięciu spotkaniach zajmują siódme miejsce w tabeli i mają dziewięć punktów na koncie. Nieco lepiej radzi sobie ekipa FK Witebska która sklasyfikowana jest na miejscu drugim i ma dziesięć punktów na koncie.

Czego można spodziewać się w tym spotkaniu? szczerze mówiąc wszystkiego, ale myślę że najlepszym rozwiązaniem jest tu zakład na ilość bramek over 1,5 po kursie 1.50 w STS.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Trzeba przyznać kurs znakomity patrząc na zakład w którym potrzeba co najmniej dwóch bramek. Jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ gracze Isłacz Mińsk lubią grę do przodu, najbardziej właśnie skupiają się na grze ofensywnej przez co też tracą gole. Tak wygląda ich bilans bramkowy 7-7.

Jak więc widać, jest duża szansa że over 1,5 będzie spokojnie na plus, a warto grać bo kurs przynajmniej moim zdaniem dość zadowalający. Ostatni mecz drużyny Isłacz Mińsk zakończył się zwycięstwem nad Sławija Mozyrz 2-1. Wcześniej natomiast przegrali z Dynamem-Brześć 1-3 i przegrali także z drużyną FK Słuck 2-3.

Wyniki mało ważne, najważniejszy jest fakt, że bramek w ostatnich meczach gospodarzy jak widać nie brakowało co skłania mnie do stawiania takiego a nie innego zakładu. Jak w ostatnich tygodniach radzili sobie piłkarze FK Witebska? Ci z kolei lepiej radzą sobie w defensywie co nie znaczy, że w niedzielę nic nie stracą.

Pamiętajmy że grać będą na wyjeździe gdzie pod koniec marca przegrali z Nioman Grodno 0-2, a 11 kwietnia zremisowali z FK Słuck 1-1. Jak więc widać, są drużyną której można strzelić niejednego gola i sądząc po ostatnich meczach piłkarzy Isłacz Mińsk właśnie na bramki w niedzielę się zanosi.

Typ: powyżej 1,5 gola