Reprezentacja Anglii przygotowuje się do pierwszego spotkania w Lidze Narodów. Na początek zmierzy się z reprezentacją Islandii. Mimo że zagra na wyjeździe przez bukmacherów jest stawiana w roli zdecydowanego faworyta.

Typy Dnia – 5 września (sobota)

Islandia vs Anglia. Typ i Analiza

Cudów w tym meczu raczej ciężko się spodziewać, a przynajmniej mam taką nadzieję że niespodzianki nie będzie i zgodnie z planem pierwsze trzy punkty w Lidze Narodów zainkasują Anglicy. W końcu są czwartą siłą Świata gdyż na Mistrzostwach Świata w 2018 roku w meczu o trzecie miejsce przegrali z Belgią 0-2.

Jak więc widać, na tym turnieju mieli sporo do powiedzenia, choć niedosyt oczywiście pozostał nie zmienia to faktu, że Anglicy zajmują czwarte miejsce w rankingu FIFA, a więc należą do najlepszych reprezentacji Świata.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Co ciekawe, w grupie Ligi Narodów będą mieli okazję zmierzyć się z Belgią która w pierwszej kolejce podejmować będzie Danię. Póki co, przed reprezentacją Anglii na początek łatwiejszy przeciwnik który nie powinien jej sprawić większych problemów w odniesieniu zwycięstwa.

W kwalifikacjach ME Islandia zajęła trzecie miejsce w grupie. Dziś już jednak nie jest tak mocna jak w przeszłości, ponieważ kadrowo prezentuje się słabiej. Anglia to inna bajka, mając w składzie takich piłkarzy jak Kane, Sterling czy Rashford można wygrać z każdym.

W eliminacjach do mistrzostw Europy które odbędą się w przyszłym roku awansowała z pierwszego miejsca, mając w grupie Czechy, Kosowo, Bułgarię i Czarnogórę. W ostatniej kolejce Anglicy na wyjeździe pewnie wygrali z Kosowo 4-0.

We wcześniejszych meczach także prezentowali się solidnie gromiąc takie reprezentacje jak Czarnogóra 7-0 i Bułgaria 6-0. Jak więc widać, każde inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo Anglii będzie wielką niespodzianką. Jednak jestem dobrej myśli że Kane i spółka wygrają zgodnie z planem.

Typ: 2