Dzisiejszego dnia odbędzie się sporo spotkań trzeciej kolejki Ligi Narodów. Między innymi na Sammy Ofer Stadium w Hajfa reprezentacja Izraela podejmować będzie reprezentację Czech. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 11 października (niedziela)

Izrael vs Czechy. Typ i Analiza

W dotychczasowych dwóch meczach Ligi Narodów Izraelczycy nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa, ale też nie odnieśli porażki. Zremisowali ze Szkocją 1-1, oraz takim samym rezultatem zakończyli rywalizację ze Słowacją.

Do dzisiejszego meczu przystąpią w bardzo złych nastrojach, gdyż 8 października po rzutach karnych przegrali ze Szkocją, tym razem w ramach baraży o mistrzostwa Europy które jak wiadomo odbędą się w przyszłym roku.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Jak więc widać, Izraelczycy mają czego żałować. Podejrzewam, że dzisiejszego dnia zabraknie im przez to zaangażowania do walki z Czechami co się źle może dla nich skończyć. Jeżeli więc miałbym coś tu stawiać, to tylko i wyłącznie na zwycięstwo gości.

Czesi przystąpią do tego meczu w lepszych humorach, gdyż ostatnio towarzysko pokonali Cypr 2-1. Udział na przyszłorocznych mistrzostwach Europy mają zapewniony, bowiem eliminacje zakończyli na drugie miejscu w grupie.

Co prawda nie są to tak mocne Czechy jak za czasów Pavla Nedveda, niemniej są w lepszej formie niż Izrael który w dziesięciu ostatnich meczach odnotował zaledwie jedno zwycięstwo, licząc oczywiście wszystkie rozgrywki. Czesi natomiast w pięciu ostatnich spotkaniach trzykrotnie cieszyli się z wygranej, w tym w pierwszej kolejce Ligi Narodów pokonali Słowację 3-1.

Typ: 2

Rate this post