W drugiej lidze fińskiej w dobrej formie ostatnio są piłkarze Jaro którzy w dwóch ostatnich meczach strzelili aż dziesięć bramek. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ich kolejną ofiarą będą gracze SJK Akatemia.

Typy Dnia – 16 sierpnia (niedziela)

Jaro vs SJK Akatemia. Typ i Analiza

Na zapleczu Veikkausliiga obie drużyny rozegrały do tej pory osiem spotkań i dzieli je różnica aż dwunastu punktów w tabeli. Oczywiście wyżej w tabeli sklasyfikowani są piłkarze Jaro, bo na czwartej lokacie.

Natomiast zawodnicy SJK Akatemia plasują się na dziesiątym miejscu. Przypomnijmy, że w lidze występuje dwanaście drużyn. Jak więc widać, goście należą do najsłabszych klubów drugiej ligi fińskiej. Ich największym problemem jest słabiutka defensywa. Dotychczas stracili aż osiemnaście bramek.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Tak więc ich bilans spotkań 1-1-6 specjalnie nie dziwi. Tylko cztery strzelone bramki plus słaba linia obrony nic dobrego im nie wróży przed rywalizacją z Jaro, zwłaszcza że ci są uskrzydleni po dwóch przekonujących zwycięstwach z rzędu. Jak napisałem na początku, strzelili aż dziesięć goli. Oczywiście mowa o wysokich zwycięstwach z VPS 6-1 i ostatnio z KPV 4-0.

W tych meczach piłkarze Jaro prezentowali się rewelacyjnie, bo jakże mogło być inaczej prawda? Warto także podkreślić, że w ośmiu grach strzelili aż dwadzieścia bramek, czyli najwięcej spośród wszystkich drużyn w lidze. Nic więc dziwnego, że kursy na ich zwycięstwo wynoszą 1.20, 1.27, w tym przypadku wyższy kurs oferuje bukmacher Totolotek.

Nie może być inaczej, skoro po pierwsze, Jaro ostatnio jest w gazie. po drugiej grać będzie na swoim terenie. Po trzecie, piłkarze SJK Akatemia nie istnieją na wyjazdach, dowód? oto bilans spotkań 0-0-3, w bramkach 1-8. Ostatnio niespodziewanie pokonali Mikkeli 1-0, ale mecz rozgrywali na swoim boisku. Wcześniejsza porażka z KPV 0-4 jest potwierdzeniem tego, że piłkarze SJK Akatemia są słabi na obcych terenach przez co zmuszony jestem do stawiania na zwycięstwo Jaro.

Typ: 1