Ostatni mecz mistrzów Świata do zapomnienia. Eliminacje mistrzostw Świata rozpoczęli od remisu z Ukrainą. W kolejną ich wpadkę ciężko wierzyć. W najbliższym meczu z Kazachstanem stawiam na ich zwycięstwo z handicapem.

Typy Dnia – 28 marca (niedziela)

Kazachstan vs Francja. Typ i Analiza

Kursy na zwycięstwo Francuzów są zbyt niskie, dlatego polecam handicap przy którym można zarobić lepiej. Jest bardzo duża szansa, że w niedzielnym spotkaniu z Kazachstanem Trójkolorowi wygrają przekonująco.

W ostatnim meczu z Ukrainą gdzie w Paryżu zremisowali 1-1 mieli pecha, a właściwie to rywale mieli sporo szczęścia. Rezultat nie odzwierciedla przebiegu spotkania w którym zdecydowanie więcej do powiedzenia mieli Francuzi.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Statystki były na ich korzyść (poza wynikiem) czego można było się spodziewać. Mieli niemal dwadzieścia podejść do przeciwnika. Piłkarze z Ukrainy nie oddali żadnego strzału w światło bramki.

Można więc powiedzieć, że podopieczni Didiera Deschampsa zremisowali na własne życzenie, zwłaszcza że strzelili sobie gola samobójczego. Ten remis o niczym nie świadczy. Mają bardzo mocny skład przez co są najlepsi na Świecie.

Swoją wartość Francuzi udowodnili we wcześniejszych zwycięskich meczach ze Szwecją 4-2 i Portugalią 1-0, czyli mistrzem Europy. Więcej udowadniać nie muszą.

Piłkarzom z Kazachstanu brakuje jakości, gdyż są słabiej wyszkoleni technicznie. W sześciu ostatnich meczach nie zaznali smaku zwycięstwa. Po porażkach z Albanią 1-3 i Litwą 1-2 w Lidze Narodów wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że bez punktów będą także po niedzielnym meczu z Francją w eliminacjach mistrzostw Świata.

Typ: 2 (-1,5 Handicap)