Przed nami zmagania dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1. Z tej okazji bukmacher LvBet przygotował promocje swoim typerom, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, aby cieszyć się z darmowej gotówki.

LvBet większe wygrane o 14%

LvBet większe wygrane o 14%

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jedne wpłaty.

W ramach te akcji kwalifikują się kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, które zostały zagrane w dniach od 18 do 20 października. Jednak należy pamiętać, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z francuskiej Ligue 1.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

W ramach tej akcji bukmacher LvBet dopuszcza zarówno typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że kupon promocyjny musi koniecznie zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Stawka kuponu promocyjnego jest dowolna. Gracz sam wybiera za jaką kwotę zagra kupon, ale należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera LvBet pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także został rozliczony jako wygrany. Podczas trwania tej akcji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w LvBet ?

Bukmacher LvBet oferuje dla swoich nowym graczy już na start promocje:

  • darmowa gotówka bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN w formie freebeta
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN
  • Kod promocyjny bukmachera LVbet na darmowy bonus: BETONLINE

Chcąc skorzystać z bonusu powitalnego u legalnego bukmachera LvBet wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.