W rewanżowym spotkaniu pierwszej rundy eliminacji do Ligi Konferencji fińskie KuPS podejmować będzie armeńskie Noah. Finowie przystąpią do tego spotkania w roli wyraźnego faworyta, zwłaszcza że grać będą na swoim boisku.

Typy Dnia – 15 lipca (czwartek)

KuPS vs Noah. Typ i Analiza

Przed tygodniem w Armenii piłkarze KuPS po samobójczej bramce Popovitcha odnotowali niespodziewaną porażkę z Noah. Mimo że stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, nie byli w stanie strzelić żadnego gola.

Myślę, że więcej szczęścia będą mieli w meczu rewanżowym. Warto podkreślić, że na na własnym obiekcie wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań co napawa optymizmem. W ekstraklasie Fińskiej po dwunastu meczach zajmują drugie miejsce w tabeli.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Łącznie mają osiem zwycięstw na koncie, jeden remis i trzy porażki. Ostatnio na wyjeździe KuPS mierzyło się z Haką. Po golu Tomasa zainkasowało trzy punkty. Wcześniej w lidze pokonało u siebie Oulu 2-0.

Gospodarze są w bardzo dobrej formie. Uważam więc, że powinni odrobić straty i awansować do kolejnej rundy rozgrywek. Po kursie 1.37 w STS warto stawiać na ich zwycięstwo.

Goście są słabsi, mają mniejszy potencjał ofensywny, ponieważ mają słabszą kadrę. W lidze odnotowali dwie porażki z rzędu, z Urartu 0-1 i Van 1-2. Z dorobkiem 41 punktów znajdują się na drugim miejscu w tabeli. Jednak europejskie puchary rządzą się swoimi prawami. Tym razem to Finowie powinni cieszyć się ze zwycięstwa.

Typ: 1