W piątek reprezentacje Łotwy i Andory zmierzą się w ramach pierwszej kolejki Ligi Narodów. Zdecydowanym faworytem spotkania są Łotysze. Transmisja w Polsat Sport Premium 1. Zapraszam do analizy.

Łotwa – Andora – Typy bukmacherskie 3 czerwca (piątek)

Łotwa vs Andora. Typ i Analiza

W Rydze niespodzianki nie przewiduję. Przystępując do tego spotkania w roli faworyta Łotysze powinni udowodnić swoją wartość. Sklasyfikowani są na 135. miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Andora plasuje się na miejscu nr. 153.

Chociaż z tego powodu bukmacherzy faworyzują reprezentację Łotwy, to po pierwsze. Po drugie walczyć będzie przed własną publicznością. Po trzecie, w ostatnim bezpośrednim spotkaniu w ramach Ligi Narodów, w listopadzie 2020 roku rozgromiła na wyjeździe Andorę 5-0.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują więc, że w piątek ponownie lepsi będą Łotysze którzy w odróżnieniu od Andory pod każdym względem mają więcej jakości, czy to w defensywie, czy ofensywie.

Ostatnio towarzysko pokonali Azerbejdżan 1-0 co jest dobrym znakiem przed rywalizacją z Andorą. Goście grają słabo, brakuje im jakości w ofensywie, ponieważ nie mają w kadrze dobrych napastników.

W najnowszym towarzyskim meczu z Grenada wygrali 1-0. Wcześniej takim samym rezultatem pokonali Saint Kitts i Nevis. Ale jak widać, nie byli to przeciwnicy pokroju Łotwa. Oczywiście w Rydze spodziewam się zwycięstwa gospodarzy.

Typ: 1 (kurs 1.51 na Betfan)