Już w najbliższą niedzielę, tj. 31 marca zostanie rozegrane spotkanie ligowe pomiędzy Wisłą Kraków, a Legią Warszawa. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której zmniejsza ryzyko przegranej.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może udział wziąć udział w tej promocji, ale swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Promocja trwa do niedzieli – 31 marca do godz. 18:00, czyli momentu rozpoczęcia pojedynku pomiędzy Wisłą, a Legią.

bonus bez depozytu sts
Odbierz darmowy freebet za rejestrację bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

W promocji bierze udział każdy kupon, który spełnia poniższe warunki promocji

  • posiada zdarzenie z oferty przedmeczowej na spotkanie Wisła Kraków – Legia Warszawa
  • mogą znajdować się na kuponie również i inne zdarzenia, ale wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50
  • stawka kuponu natomiast musi wynieść minimum 50 PLN

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany bukmacher LVbet dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Bonus zostanie przypisany do konta gracza najpóźniej w poniedziałek 1 kwietnia do godz. 17:00. Jednak trzeba pamiętać, że jeden użytkownik może otrzymać jeden bonus.

Otrzymaną nagrodę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu, po kursie nie mniejszym niż 1.50.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.