Trzy mecze z Turkmenistanu, tym zadowolić musimy się na początku nowego tygodnia. Dokładnie pierwsze mecze szóstej kolejki Yokary Liga zaplanowano na poniedziałek na godzinę 15:00.

Typy Dnia – 4 maja (poniedziałek)

Merw vs Nebitci. Typ i Analiza

Merw i Nebitci to aktualnie najsłabsze drużyny Yokary Liga które w swoich meczach nie za wiele mają do powiedzenia. Bilans spotkań mają identycznie ten sam, to na pięć gier jedno zwycięstwo i cztery porażki.

Słabo prezentują się w defensywie, a najsłabiej piłkarze Nebitci którzy do tej pory stracili najwięcej dziesięć bramek. Dla odmiany zawodnicy Merw słabiej spisują się w ofensywie o czym najlepiej świadczy jedna dotychczas strzelona bramka.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Czego więc możemy spodziewać się w tym poniedziałkowym spotkaniu? faworyta dość trudno wskazać. Zdaniem bukmacherów są nimi gospodarze, moim zdaniem faworyta nie widać. Wynik może paść każdy, ponieważ obie drużyny są bez formy. Ale jeżeli miałbym coś tu stawiać, to poleciłbym over 1,5 po kursie 1.40 w STS.

Jest szansa na minimum dwa gole, bo jak widać defensywa w obu drużynach praktycznie nie istnieje. Piłkarze Merw przegrali cztery ostatnie mecze, z Ahal 0-3, Altyn Asyr 0-2, FC Asgabat 0-1 i ostatnio z drużyną Sagadam 0-1.

Natomiast zawodnicy Nebitci podobnie jak rywal w pięciu ostatnich meczach odnotowali aż cztery porażki. Wyjątkiem był mecz z drużyną Sagadam i zwycięstwo 1-0. Porażki natomiast notowali w meczach z takimi drużynami jak Ahal 0-2, Kopetdag Asgabat 0-1, Energetik 1-2, a pod koniec kwietnia zostali rozbici przez FC Asgabat 2-5.

W poprzednim sezonie spotkanie pomiędzy drużynami Merw a Nebitci zakończyło się wysokim zwycięstwem Merw 4-1. Jak więc widać, wiele wskazuje na to, że w poniedziałek jakieś brameczki padną.

Typ: powyżej 1,5 gola