Na 13 marca zaplanowano ostatnie spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. W związku z tym bukmacher Totlabet zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów. Zwrot nawet do 100 PLN

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów. Zwrot nawet do 100 PLN

Swój udział w promocji mogą wziąć Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w promocji nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, bowiem, że zawrzemy kupon na spotkania z Ligi Mistrzów na 13 marca. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN, a środki za jakie został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Kurs całkowity kuponu musi wynieść minimum 2.00. Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Jak się okażę, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Totalbet dokona zwrotu 50% stawki za jaki został zawarty kupon. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Bonus trafi na konto gracza nie później niż 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie co najmniej 2.00. Natomiast kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.20, zaś kurs całkowity musi wynieść minimum 2.00.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.