Zwycięstwo z aktualnymi mistrzami Europy musiało piłkarzy z Niemiec podbudować psychicznie. Aktualnie mają trzy punkty na koncie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że po meczu z Węgrami będą mieli drugie tyle. Transmisja w TVP 2 i TVP Sport.

Typy Dnia – 23 czerwca (środa)

Niemcy vs Węgry. Typ i Analiza

Podopieczni Joachima Loewa przystąpią do tego środowego spotkania w dobrych nastrojach, gdyż w drugiej kolejce mistrzostw Europy 2020 poradzili sobie z Portugalią 4-2. W Monachium pokazali się z dobrej strony.

Sam wynik pokazuje, że rozegrali dobre zawody w ofensywie czego zabrakło im we wcześniejszej rywalizacji z Francją. Z mistrzami świata przegrali 0-1, mimo że stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Jak więc widać, w środę Węgrzy przez bukmacherów oczywiście będą skazani na porażkę. Niespodzianki nie przewiduję, bo podopieczni Joachima Loewa pod każdym względem są mocni. W rankingu FIFA sklasyfikowani są na dwunastym miejscu.

Natomiast reprezentacja Węgier plasuje się na pozycji numer trzydzieści siedem. Z dorobkiem jednego punktu zajmuje ostatnie miejsce w grupie „F”. Z Portugalią przegrała 0-3. Z kolei w meczu z Francją niespodziewanie zremisowała 1-1.

W meczach z Portugalią i Francją Węgrzy udowodnili, że są mocni, bardzo niebezpieczni w ofensywie. Więc Niemcy powinni się mieć na baczności. Są jednak reprezentacją silniejszą, więc powinni w środę odnieść zwycięstwo.

Typ: 1

Rate this post