Drużyna Ocotal należy do najsłabszych drużyn Liga Primera – Clausura. Czy piłkarze Jalapy to wykorzystają i wyjdą z tego meczu zwycięsko? jest to bardzo prawdopodobne.

Typy Dnia – 2 kwietnia (czwartek)

Nikaragua: Ocotal vs Jalapa. Typ i Analiza

Goście zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, natomiast gospodarze sklasyfikowani są na miejscu dziewiątym. Obie drużyny dzieli różnica aż dziewięciu punktów. Więcej na koncie ich mają piłkarze Jalapy, bo osiemnaście i to oni moim zdaniem mają większe szanse na wywalczenie nawet zwycięstwa.

Powinni wykorzystać spadek formy gospodarzy którzy przegrali trzy ostatnie mecze. Do tej pory odnieśli zaledwie dwa zwycięstwa, to zbyt mało jak na dwanaście rozegranych spotkań prawda? no właśnie.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

W innych meczach odnieśli trzy remisy i siedem porażek. Jak więc widać, piłkarze Ocotal można powiedzieć są dziś bez formy. W ich grze wszystko funkcjonuje źle, słabo radzą sobie w ofensywie, do tej pory strzelili tylko siedem bramek.

Jeszcze słabiej w defensywie, bowiem stracili siedemnaście goli, dlatego zajmują tak odległe miejsce i tym samym należą do jednych z najsłabszych drużyn ligi. Ich trzy ostatnie mecze zakończyły się porażkami. W najnowszym odnotowali wyjazdową porażkę z Realem Madriz 0-2. Po tym meczu ciężko być dobrej myśli, bo po prostu drużyna Ocotal rozegrała kolejne słabe zawody.

Lepiej w ostatnim czasie prezentowali się piłkarze Jalapy, zwłaszcza w ostatniej kolejce po bramkach Galeano i Coelho przed własną publicznością wygrali z Juventusem Managua 2-0. Warto podkreślić, że w trzech ostatnich meczach odnotowali dwa zwycięstwa, a jedyną porażkę odnotowali na terenie Realu Madriz 0-1, poza tym ograli drużynę Ferretti 2-0.

Jak więc widać, w przeciwieństwie do drużyny Ocotal która przegrała trzy mecze z rzędu, zawodnicy Jalapy spisywali się ostatnio o wiele lepiej. Owszem, na wyjazdach prezentują się słabo, ale sądząc po formie gospodarzy są w stanie odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. 9 lutego pokonali u siebie Ocotal 2-1. Być może w czwartek także też wywalczą trzy punkty.

Typ: X2

Rate this post