W czwartek 18 kwietnia bukmacher Forbet przyznanej dodatkową kasę dla swoich gracz. Wystarczy zawrzeć kupon za minimum 100 PLN, aby otrzymać bonus w wysokości 25 PLN i niezależenie od rozliczenia kuponu.

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmacher a Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja ważna jest jedynie w czwartek 18 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji ie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, an też się zapisywać, a właśnie w tym dniu dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kupnie zależy się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Natomiast kurs całkowity musi wynieść nie miej niż 2.50.

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Forbet przyzna bonus w wysokości 25 PLN niezależenie od rozliczenia kuponu. Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu.

Bonus trafi najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Otrzymaną gotówkę będzie można wypłacić pd warunkiem dokonania czterokonnego obrotu o kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.